KUCHYNĚ V BODECH

Kuchyňské linky dodáváme do dvou měsíců od podpisu smlouvy (příplatkové pracovní desky a lakovaná dvířka = prodloužení termínu dodání o 1 měsíc)

Záruka 4 roky na celý nábytek. Na kování Blum záruka po celou životnost nábytku

Olepování PUR technologií - až na drobné výjimky všechny hrany všech dílců

Zpracování plošného materiálu na strojích HOMAG v nářezovém centru Démos Liberec

Jsme malovýroba - máme možnost se přizpůsobit Vašim požadavkům jak materiálově, tak rozměrově. Řešíme návaznost kresby u dřevodekorů či jiné detaily, které jsou pro Vás důležité

Nabízíme nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou - neváhejte nás poptat

NAŠE POSTUPY

Standardně používáme špičkové kování Blum se zárukou po celou dobu životnosti nábytku. Konkrétně systém zásuvek a výsuvů Blum_Merivobox. Z výklopů pro horní skříňky pak nejvíce montujeme Blum_Aventos_HK_Top pro jeho jednoduchou montáž, jednoduché seřízení a bezproblémový chod. Samozřejmostí jsou panty s tlumením. Často používáme úchytový profil Gola s možností podsvícení LED páskem. Horní skříňky vyrábíme bezúchytkové s dvojitým dnem a otevíráním přesahem. Dvojité dno je pevnější a odolnější vůči průhybu. Díky dvojitému dnu máme LED osvětlení pod horními skříňkami vyřešeno tak, že celistvost světelné linky nepřeruší například ani vestavěná digestoř. Dvojité dno, ale s větrací mezerou, používáme i u skříní pro vestavné chladničky.

KVALITA HRANĚNÍ

Často zákazníci řeší a obávají se, jak bude vypadat spára a celkové provedení hran u hraněných dílců a dvířek..

Naším záměrem je dělat věci opravdu pořádně, proto jsme rádi za možnost spolupráce s libereckou provozovnou firmy Démos trade, a.s. Díky jejich modernímu nářezovému centru, spuštěnému v roce 2022, se u nás kvality zpracování hran určitě bát nemusíte. Strojní vybavení, které má Démos k dispozici, si většina truhlářství jednoduše nemůže dovolit. Proto nám využívání služeb nářezového centra dává nejen smysl, ale často i nespornou konkurenční výhodu jak v kvalitě, tak v rychlosti provedení.

Dvojité dno horních skříněk
Dvojité dno horních skříněk

PUR TECHNOLOGIE

Oproti standardu většiny konkurence, která hraní jen to nezbytné a někdy stále ještě lepidly EVA, my máme hraněno vše a ze všech stran*. Každý jednotlivý dílec nábytku (včetně poliček a dílců pro šuplíky) je ze všech stran* olepen ABS hranou tl. 0,8 - 1 mm technologií PUR na stroji HOMAG. Tím minimalizujeme natahování vlhkosti do materiálu a uvolňování jakýchkoliv látek z "dřevotřísky". Olepení dílců technologií PUR zaručuje maximální pevnost spoje, maximální odolnost proti vlhkosti a zároveň minimální viditelnou spáru. Víme, že by se na menší míře ohranění dílců dalo ušetřit, to ale nechceme, protože by to snižovalo kvalitu našich výrobků. I přesto jsou naše ceny konkurenceschopné.

* (vše a ze všech stran - až na drobné výjimky jako podrozměrné technologicky neolepitelné dílce, které olepujeme ručně, či montážní výřezy, které alespoň zatíráme voděodolným lepidlem na dřevo nebo přelepujeme hliníkovou páskou. Tloušťka ABS hrany u šuplíků 0,4 mm)

MOŽNOSTI PROVEDENÍ

Protože jsme malovýroba, můžeme se Vám našim zákazníkům v průběhu zakázky více věnovat. Oproti velkovýrobcům je pro nás standardem v podstatě vše, co lze nakreslit a co nám naši dodavatelé v rámci České republiky jsou schopni dodat. Paleta materiálů a barev je opravdu široká a je pouze na Vás a na Vašem vkusu, jak bude výsledek vypadat. My jsme tu od toho, abychom Vám pomohli Vaši myšlenku vyladit a zrealizovat.

Ukázku naší práce můžete vidět v showroomu Stavebnin ASTRA, kde Vás rádi blíže seznámíme s našimi postupy, standardy a vybranými materiály. K vyvzorování zbytku aktuální nabídky materiálů a vybavení nám slouží showroom libereckého Démosu. Toto řešení nám vyhovuje i z hlediska ekologie, a to proto, že se nemusíme opětovně zabývat likvidací neaktuálních vzorků ; )

VESTAVĚNÉ A JINÉ SKŘÍNĚ

Vše podstatné, co pro kuchyně, platí i pro ostatní námi vyráběný nábytek.

Dodáváme do dvou měsíců,

záruka 4 roky na celý nábytek,

olepování PUR technologií na strojích HOMAG,

jsme malovýroba - máme možnost se přizpůsobit Vašim požadavkům.

Pro vestavěné skříně používáme dveřní kování Sevroll a Hettich.

DESIGNOVÝ NÁBYTEK

Abychom Vám mohli pomoci i s vybavením jídelny, obývacího pokoje, ložnice, dětských pokojů a vlastně celého Vašeho interiéru, spojili jsme síly s e-shopem DESIGNOVYNABYTEK.CZ, kde naleznete spousty opravdu zajímavých kousků.

Objednejte si přímo na DESIGNOVYNABYTEK.CZ a nám přepošlete potvrzení objednávky. Pokud během 14ti dní nevyužijete možnosti vrácení zboží bez udání důvodu, dostanete od nás zpětný bonus v hodnotě 5 % z ceny Vašeho nákupu.