PRŮBĚH ZAKÁZKY

  • Pro zadání poptávky prosíme využijte náš poptávkový formulář. Tímto způsobem se poptávka zařadí do systému a my od Vás obdržíme dostatek potřebných informací.
  • Do 3 pracovních dnů se Vám ozveme. Mezitím se Vaše poptávka už zpracovává.
  • V co nejkratším termínu (standardně 3 až 5 pracovních dnů) Vám zdarma zašleme startovní návrh s cenovou nabídkou.
  • Po obdržení cenové nabídky a konzultaci s námi už víte, zda jsme to právě my, s kým chcete dále spolupracovat.

Pokud ne, mrzí nás to. Přesto děkujeme za poptávku a přejeme šťastnou ruku při výběru jiného dodavatele.

  • Pokud ano, jsme moc rádi a těšíme se na spolupráci. V tuto chvíli Vám vystavíme fakturu na vratnou zálohu 5000 Kč. Po uhrazení této částky můžeme vytvořit několik dalších verzí návrhu, případně návrh instalací, a to ještě před uzavřením smlouvy o dílo. V případě uzavření smlouvy o dílo bude uhrazená částka odečtena z celkové ceny zakázky. Společnými silami posouváme návrh k dokonalosti ; ) Vybíráme materiály a řešíme detaily. Opět přichází na řadu rozhodnutí, zda s námi chcete dále spolupracovat.

Pokud ne, mrzí nás to. Přesto děkujeme za poptávku a přejeme šťastnou ruku při výběru jiného dodavatele. Uhrazenou částku si necháváme jako kompenzaci času a předaných výstupů.

  • Pokud ano, moc Vám děkujeme za důvěru, budeme se snažit ji nezklamat - ladíme smlouvu a podepisujeme.
  • Fakturujeme formou 70 % při podpisu smlouvy, 20 % při závozu vyrobeného nábytku připraveného k montáži a 10 % po dokončení díla.
  • Součástí smlouvy bude i návrh instalací, podle kterého připravíte (necháte připravit) prostor či instalace tak, aby vše vyhovovalo objednané sestavě. Budete-li potřebovat, po dohodě Vám řemeslníky zprostředkujeme.
  • Termín dodání je standardně 2 měsíce od podpisu smlouvy (příplatkové pracovní desky a lakovaná dvířka = prodloužení termínu dodání o 1 měsíc). Samotná montáž nábytku trvá většinou 1 až 3 dny - dle rozsahu prací (u příplatkových pracovních desek teprve přichází na řadu jejich zaměření, dodání desek právě plus cca 1 měsíc). Předání díla a rámcové uživatelské zaškolení probíhá standardně hned po dokončení montáže.

ETICKÝ KODEX

Ctíme zásady FAIR PLAY vůči zákazníkům, našim pracovníkům, obchodním partnerům i celé společnosti.

Naše ceny jsou konkurenceschopné, vždy smluvně podchycené a konečné. Zároveň jsou samozřejmě nastaveny tak, abychom všechny pracovníky podílející se na zakázce mohli odpovídajícím způsobem odměnit za jejich dobře odvedenou práci.

Státu odvádíme daně a poplatky dle zákonů. Na občasné dotazy, zda by to šlo takzvaně "bez papíru", z principu odpovídáme "ne", a to nehledě na fakt, že pro uplatnění záruky při případné reklamaci je potřeba faktura.

Našim cílem je spokojený zákazník, spokojený pracovník a fungující, spolehlivá firma.