PRŮBĚH ZAKÁZKY

  • Pro zadání poptávky prosíme využijte náš poptávkový formulář. Tímto způsobem od Vás obdržíme dostatek potřebných informací.
  • Do 3 dnů se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu, například na schůzce v showroomu.
  • Standardně do týdne Vám ZDARMA zašleme konkurenční nabídku nebo kalkulaci dle Vámi dodaného návrhu.
  • Pokud Vám cenová hladina vyhovuje, líbí se Vám naše práce, oslovily Vás recenze od našich zákazníků a chcete se stát jedním z nich, jsme moc rádi a těšíme se na spolupráci.
  • 3D/panoramatické návrhy jsou u nás pro naše zákazníky ZDARMA. Abychom se našim zákazníkům mohli naplno věnovat, účtujeme si na začátku spolupráce odečitatelných 5000 Kč. V případě uzavření smlouvy o dílo bude uhrazená částka odečtena z celkové ceny zakázky. V opačném případě si uhrazenou částku necháváme jako kompenzaci času a předaných výstupů. Po uhrazení částky standardně vytváříme až 5 verzí návrhu (A-E), případně 1 návrh instalací, a to ještě před uzavřením smlouvy o dílo. Každá další verze návrhu (F a dále) je zpoplatněna nevratnou částkou 500 Kč.
  • Společnými silami posouváme návrh k dokonalosti ; ) Vybíráme materiály a řešíme detaily.  
  • Připravujeme smlouvu a podepisujeme ji.
  • Fakturujeme formou 70 % při podpisu smlouvy, 20 % při závozu vyrobeného nábytku připraveného k montáži a 10 % po dokončení díla.
  • Součástí smlouvy je i návrh instalací, podle kterého připravíte (necháte připravit) prostor či instalace tak, aby vše vyhovovalo objednané sestavě zboží. Budete-li potřebovat, po dohodě Vám řemeslníky zprostředkujeme.
  • Termín dodání je standardně 2 měsíce od podpisu smlouvy (příplatkové pracovní desky a lakovaná dvířka = prodloužení termínu dodání o 1 měsíc). Samotná montáž nábytku trvá většinou 2 až 4 dny - dle rozsahu prací (u příplatkových pracovních desek teprve přichází na řadu jejich zaměření, termín dodání desek se řídí standardy konkrétního dodavatele). Předání díla a rámcové uživatelské zaškolení probíhá standardně hned po dokončení montáže.

ETICKÝ KODEX

Ctíme zásady FAIR PLAY vůči zákazníkům, našim pracovníkům, obchodním partnerům i celé společnosti.

Zakládáme si na slušnosti, poctivosti a kvalitně odvedené práci. Jsme flexibilní a zákazníkovi vycházíme maximálně vstříc.

Kdykoliv může nastat neočekávaný problém. I v těchto případech komunikujeme, zvedáme telefony nebo voláme zpět, snažíme se situaci co nejrychleji napravit.

Naše ceny jsou konkurenceschopné, vždy smluvně podchycené a konečné. Zároveň jsou samozřejmě nastaveny tak, abychom všechny pracovníky podílející se na zakázce mohli odpovídajícím způsobem odměnit za jejich dobře odvedenou práci. Státu odvádíme daně a poplatky dle zákonů.

Našim cílem je spokojený zákazník, spokojený pracovník a fungující, spolehlivá firma.