KUCHYNĚ V BODECH

Kuchyňské linky dodáváme do dvou měsíců od podpisu smlouvy (příplatkové pracovní desky a lakovaná dvířka = prodloužení termínu dodání o 1 měsíc)

Záruka 4 roky na celý nábytek. Na kování Blum a Hettich záruka po celou životnost nábytku

Olepování PUR technologií - až na drobné výjimky všechny hrany všech dílců

Zpracování plošného materiálu na strojích HOMAG v nářezovém centru Démos Liberec

Jsme malovýroba - máme možnost se přizpůsobit Vašim požadavkům

Ceny kuchyní ve standardním provedení bez spotřebičů nejčastěji mezi 150 - 300 tisíci Kč

NAŠE POSTUPY

Standardně používáme kování Blum a Hettich - obojí se zárukou po celou dobu životnosti nábytku. Konkrétně špičkové systémy zásuvek Blum_Merivobox nebo Hettich_AvanTech_You (oba s nosností 40 kg). Z výklopů pro horní skříňky pak nejvíce montujeme Blum_Aventos_HK_Top pro jeho jednoduchou montáž, jednoduché seřízení a bezproblémový chod. Samozřejmostí jsou panty s tlumením. Často používáme úchytový profil Gola s možností podsvícení LED páskem. Horní skříňky vyrábíme bezúchytkové s dvojitým dnem a otevíráním přesahem. Dvojité dno je pevnější a odolnější vůči průhybu. Díky dvojitému dnu máme LED osvětlení pod horními skříňkami vyřešeno tak, že celistvost světelné linky nepřeruší například ani vestavěná digestoř. Dvojité dno, ale s větrací mezerou, používáme i u skříní pro vestavné chladničky.

KVALITA HRANĚNÍ

Často zákazníci řeší a obávají se, jak bude vypadat spára u hraněných dílců a dvířek..

Naším záměrem je dělat věci opravdu pořádně, proto jsme rádi za možnost spolupráce s libereckou provozovnou firmy Démos trade, a.s. Díky jejich modernímu nářezovému centru, spuštěnému v roce 2022, se u nás kvality zpracování hran určitě bát nemusíte. Strojní vybavení, které má Démos k dispozici, si většina truhlářství jednoduše nemůže dovolit. Proto nám využívání služeb nářezového centra dává nejen smysl, ale často i nespornou konkurenční výhodu jak v kvalitě, tak v rychlosti provedení.

Dvojité dno horních skříněk
Dvojité dno horních skříněk

PUR TECHNOLOGIE

Oproti standardu většiny konkurence, která hraní jen to nezbytné a někdy stále ještě lepidly EVA, my máme hraněno vše a ze všech stran*. Každý jednotlivý dílec nábytku (včetně poliček a dílců pro šuplíky) je ze všech stran* olepen ABS hranou tl. 0,8 - 1 mm technologií PUR na stroji HOMAG. Tím minimalizujeme natahování vlhkosti do materiálu a uvolňování jakýchkoliv látek z "dřevotřísky". Olepení dílců technologií PUR zaručuje maximální pevnost spoje, maximální odolnost proti vlhkosti a zároveň minimální viditelnou spáru. PUR technologie není levná záležitost a víme, že by se na menší míře ohranění dílců dalo ušetřit pár procent z celkové ceny kuchyně, ale Vám jako uživateli, vyplatí se to?

* (vše a ze všech stran - až na drobné výjimky jako podrozměrné technologicky neolepitelné dílce, které olepujeme ručně, či montážní výřezy, které alespoň zatíráme voděodolným lepidlem na dřevo)

MOŽNOSTI PROVEDENÍ

Protože jsme malovýroba, můžeme se Vám našim zákazníkům v průběhu zakázky více věnovat. Oproti velkovýrobcům je pro nás standardem v podstatě vše, co jde nakreslit a co nám naši dodavatelé v rámci České republiky jsou schopni dodat. Paleta materiálů a barev je opravdu široká a je pouze na Vás a na Vašem vkusu, jak bude výsledek vypadat. My jsme tu od toho, abychom Vám pomohli Vaši myšlenku vyladit a zrealizovat.

Ukázku naší práce můžete vidět u nás na provozovně. K vyvzorování velké části aktuální nabídky materiálů a vybavení nám slouží showroom libereckého Démosu. Toto řešení nám vyhovuje i z hlediska ekologie, a to proto, že se nemusíme opětovně zabývat likvidací neaktuálních vzorků ; )

3D NÁVRHY A KALKULACE

Návrhy, a to včetně panoramatických, vytváříme v programu PRO100 za pomoci KRAY renderu na základě Vámi odeslaného poptávkového formuláře, kde máte možnost uvést vše podstatné pro vytvoření startovního návrhu kuchyně. Startovní návrh s kalkulací jsou zdarma.

Ukázka návrhu kuchyně
Ukázka návrhu kuchyně

Návrh vs. realita:

Původní kuchyň / návrh nové kuchyně / nová kuchyň:

NĚCO MÁLO Z REALIZACÍ